1. Katolík

Synovské napomenutí z důvodu šíření bludů

Svedectvo Dr. Gloria Polo

…Prechádzala rôznymi hroznými pocitmi s ktorými bojovala ale nakoniec sa rozhodla ísť na potrat. Teraz videla, aké utrpenie spôsobila svojmu dieťatku, ktoré tak veľmi kričalo, bolo to hrozné poznanie. Týmito potratmi, dávame veľkú moc Luceferovi. Rozprávala o tom, ako to je vo svete, aká je tu potratová ideologógia. Toto je najperveznejšia generácia, pretože zabíjame svoje deti. Všetci budeme vidieť v knihe života tieto hrozné vraždy svojich detí.

Ti, kdo nám chtějí zvěstovat Boha smrti

…Máme totiž za povinnost chránit své bratry a sestry, své země i svou víru. Kardinál Dominik Duka

Vatikánský program sexuální výchovy kapituluje před sexuální revolucí

Program nazvaný „Místo setkání: kurz citové sexuální výchovy pro mládež“ vydala Papežská rada pro rodinu před Světovými dny mládeže v Polsku.

Tradičná  sv. omša  je omša všetkých čias

Omša z ktorej čerpali silu svätci a pre ktorú trpeli mučeníci,
aby nám ju mohli odovzdať.

Korunka k ucteniu Sĺz Panny Márie 

Bulla Klementa XII. o odsouzení zednářů

List pápežovi Františkovi od Johna Smeatona 

Křesťané na obranu před ilegální migrací

Tváří v tvář vážné dějinné situaci, vědomi si své odpovědnosti před soudem Páně i před zraky budoucích generací a vedeni neodvolatelnou povinností vydat svědectví pravdě, rozhodli jsme se obrátit na českou veřejnost, politické představitele a duchovní autority tímto otevřeným listem… 

Modlitby za jednotu s Petrovým stolcem byly změněny na Týden modliteb za jednotu křesťanů

„Tento oktáv, tedy období osmi dnů, je zejména zasvěcen modlitbám […], aby všichni lidé poznali, že katolická církev je jedinou náboženskou společností, kterou Bůh ustanovil jako cestu k spáse pro veškeré lidské pokolení.“ 

Výzva ke všem katolíkům světa od kardinála Burkeho

Cílem je získat milion katolíků, kteří přijmou závazek, že se po celý rok první den každého měsíce budou modlit růženec, při čemž je tato iniciativa otevřena pro všechny katolíky na světě. 

Athanasius Schneider: Svaté přijímání a obnova Církve

Pane, svou Církev v našich dnech navštívíš do té míry, nakolik bude moderní praxe Přijímání na ruku nahrazena neboli nakolik od ní bude ustoupeno, a do té míry, jak Ti budeme podávat úkony zadostiučinění a lásky. 

Chiara Corbella Petrillo – Svedok radosti. Narodili sme sa a už nikdy nezomrieme

  Znovu otehotnela a čakala svoje tretie dieťa, zdravého syna Francesca. V piatom mesiaci tehotenstva jej diagnostikovali rakovinu a hrozilo, že zomrie.


Starší příspěvky zde.

 

 

 

 

Napsat komentář